Cobi dinozaur

Dinozaury dla dzieci  polskiego producenta zabawek Cobi dostarczają zarówno beztroskiej zabawy, jak i okazji do odkrywania i rozwijania wyobraźni! Prehistorycznych stworów nie znajdziemy wprawdzie w sztandarowej ofercie tej firmy, czyli w zestawach klocków, natomiast tych fascynujących stworów nie brakuje w innych, równie interesujących propozycjach. Chodzi tu o linie produktowe Treasure X oraz Smashers Dino Island.

Co wśród nich znajdziemy?

Cobi Smashers Dino Island: linia produktów Smashers Dino Island składa się z kolekcji figurkowych dinozaurów oraz dodatkowych akcesoriów, takich jak jaskinie, pojazdy czy inne elementy – które skrywają się w jajku, a z niego wygląda zabawna paszcza jaszczura! Jajo jest szczególne, bo po rozbiciu można je śmiało złożyć. Z kolei figurki dinozaurów z tej serii są wykonane z wysokiej jakości plastiku i szczegółowo odwzorowują różnorodne gatunki prehistorycznych stworzeń, które prezentują się zabawnie, przypominają bowiem postaci rodem z kreskówek czy komiksów z dinozaurami. Smyk, bawiący się figurkami z serii Smashers Dino Island, może organizować wyprawy badawcze, tworzyć scenariusze zabaw oraz symulować starcia między różnymi dinozaurami, co rozwija jego wyobraźnię i kreatywność.

Cobi Treasury X: linia produktów Treasury X to zestawy zawierające figurki dinozaurów oraz elementy umożliwiające rozwiązywanie zagadek i wykonywanie zadań w celu odnalezienia ukrytych skarbów. A wszystko to skrywa gigantyczna uśmiechnięta czacha pirata! Postaci dinozaurów z tej serii są wykonane z trwałego plastiku i przedstawiają różnorodne gatunki prehistorycznych stworzeń. Dziecko, sięgając po zestawy z serii Treasury X, może cieszyć się procesem odkrywania skarbów, organizując wyprawy badawcze i rozwiązując zagadki, co rozwija jego umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Zwieńczeniem zabawy może być wypuszczenie z klatki prastarego stworzenia!

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Dekoracje z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.