Dinozaur Fisher Price

Fisher Price tworzy modele prehistorycznych gadów, zarówno tych istniejących niegdyś naprawdę (jak tyranozaur, triceratops), jak i stworzenia zrodzony z wyobraźni twórców. I jedne, i drugie mogą zafascynować młodych dinofanów. Pierwsze (realistyczne bądź, dla mniejszych dzieci, bardziej bajkowe i słodkie) stanowią swoiste modele edukacyjne, gdyż dają przedsmak tego, jak wyglądały prawdziwe gady, nim nie zostały zagrzebane pod warstwami skał. Drugie z kolei inspirują nasze pociechy do wymyślania własnych fantazyjnych dinozaurów, w tej zabawie nie ma żadnych ograniczeń, gdyż w świecie fantazji może egzystować nawet najbardziej przedziwna istota.

Oczywiście figurki dinozaurów Fisher Price nie tylko okazale się prezentują na półce jako jasny punkt kolekcji, ale sprawdzają się podczas dynamicznej zabawy, mają bowiem różnorodne dodatkowe funkcje – te różnią się zależnie od konkretnego zestawu. W niektórych propozycjach znajdują się jeszcze dodatkowe elementy, na przykład figurki ludzi czy pojazdy, co umożliwia tworzenie wielu interakcji między dinozaurami a resztą (por. interaktywne dinozaury

Figurki dinozaurów Fisher Price

Przykładowo więc, karnotaur strzela kolcami, jest więc nie tylko dinozaurem, ale i maszyną miotającą. Inne funkcje ma indoraptor (stwór wymyślony na potrzeby kasowego serialu), który po wciśnięciu guzika macha ogonem. Również i inne stwory mają ruchome elementy – na przykład potężną szczękę, w której z powodzeniem zmieściłby się mniejszy gad!

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Dekoracje z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.