Dinozaur z Toy Story

W kinowej serii Toy Story zabawki ożywają i tworzą zgrany zespół. Znaczącą rolę odgrywa w nim sympatyczny zielony dinozaur o imieniu Rex. Jest to istota nieco nieśmiała i zawstydzona faktem, że nie potrafi donośnie ryczeć, jak przystało na dinozaura, zwłaszcza na tyranozaura. Niemniej nie ma co oceniać nikogo po pozorach. Rex bowiem, gdy wymaga tego sytuacja, jest odważny i zrobi wszystko, by nic nie stało się jego zabawkowym przyjaciołom. Dinozaur ten jest ulubieńcem dzieci, łatwo się bowiem z nim utożsamić ponieważ tak jak Rex smyk może mieć swoje momenty nieśmiałości i wątpliwości.

Dodatkowo za sprawą figurek dinozaurów, które go przedstawiają, mogą z nim przeżywać wspólne przygody. Wtedy dzieje się tak jak w tej kultowej animacji, Rex w rączkach dziecka staje się jak gdyby żywą istotą, zwłaszcza że zabawkowy dinozaur jest interaktywny – wydaje z siebie dźwięki, czym mimowolnie wciąga dziecko w świat wyobraźni, gdzie razem przeżywają barwne perypetie.

Kiedy nadchodzi czas zabawy i działania, sympatyczny dinozaur staje się inspiracją do pokonywania własnych ograniczeń. Poprzez interakcję z Rexem, dziecko uczy się odwagi, współpracy oraz tego, że prawdziwa siła tkwi w determinacji i zaufaniu do samego siebie.

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Dekoracje z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.