Kubek z dinozaurem

Kubki z motywem dinozaurów to nie tylko praktyczne naczynia do picia, ale także elementy, które mogą rozbudzić wyobraźnię i sprawić, że codzienne picie pożywnego napoju przeradza się w podróż do ery mezozoicznej. Odbywa się ją przy pomocy rozmaitych naczyń. Omówmy je pokrótce!...

Bidon z dinozaurem z motywem dinozaura polecany jest dla aktywnych dzieci, które lubią mieć ze sobą swój ulubiony napój podczas spacerów, wycieczek czy zajęć sportowych. Kubek taki jest zazwyczaj wykonany z trwałego materiału, co sprawia, że jest odporny na uszkodzenia i łatwy do czyszczenia. to praktyczne rozwiązanie dla dzieci, które chcą mieć swój napój zawsze pod ręką, np. w szkole czy na wycieczce.

Kubek ze słomką ozdobiony uroczym rysunkiem dinozaura to doskonały sposób na zachęcenie dzieci do picia. Słomka ułatwia spożywanie napoju, a rysunek pradawnego gada przepełnia weselem codzienne chwile. Taki kubek jest często wykonany z bezpiecznych dla dzieci materiałów, takich jak tworzywo sztuczne wolne od BPA.

Kubek z przykrywką zapobiega wylewaniu się płynu. Z kolei podpis "Tea-Rex" (“tea” to po angielsku herbata) i sympatyczny wizerunek tyranozaura (czyli właśnie T. rexa) nadaje temu kubkowi nutkę humoru, jest okazją do śmiania się i być może inspiracją do wymyślania własnych żartów słownych!

Kubek to oczywiście niejedyny przykład gadżetu z dinozaurem, w tej bogatej kategorii produktów znajdziemy też między innymi maskę dinozaura czy balon z dinozaurem.

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Dekoracje z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.