LEGO Gigantozaur

Witaj w świecie, jak się wydawało, wymarłych bestii, gdzie przygoda spotyka prehistorię! Przedstawiamy gigantozaura, a właściwie to dinozaura z klocków LEGO®.

Gigantozaur to manifestacja bezwzględnej siły. Jego ogromne ciało pokryte jest twardymi pancerzami zbudowanymi z solidnych klocków LEGO, a stosunkowo drobne łapy wyposażone są w ostre niczym brzytwa pazury. Ale to nie wszystko – przyjrzyjmy się jego potężnym szczękom, które budzą popłoch wśród innych istot.

Zestaw LEGO "Atak Gigantozaura i Terizinozaura"

W zestawie "Atak Gigantozaura i Terizinozaura" z serii LEGO® Jurassic World™ możesz zbudować te dwie legendy prehistorycznego świata i stworzyć niesamowitą bitwę między nimi. Oba dinozaury wyposażone są w różnorodne elementy, co pozwoli Ci na stworzenie niezwykłych scenariuszy zabawy.

Bitwa o terytorium: zbuduj dwie odległe krainy, jedną z roślinnością i drugą skalistą, gdzie te potężne dinozaury będą walczyć o dominację. Ustawienie różnych przeszkód terenowych, jakie napotykają, dodaje realizmu i strategii do zabawy. Czy stwór z późnej jury zdoła utrzymać swoje terytorium przed atakiem terizinozaura?

Pościg i ucieczka: a teraz wyobraź sobie, że ten zauropod zaatakował grupę innych dinozaurów, a wyjątkowo serdeczny terizinozaur postanowił ich obronić. Ustaw scenariusz, w którym Gigantozaur goni grupę mniejszych dinozaurów, podczas gdy drugi gigant próbuje ich chronić i odstraszyć atakującego. Czy zdołasz zbudować skuteczną obronę, aby uratować pozostałe stworzenia?

Obrona bazy: w innej (pre)historii gigantozaur atakuje bazę zbudowaną przez ludzi lub inne dinozaury. Terizinozaur musi obronić bazę przed niszczycielskim atakiem, zanim Gigantozaur zdobędzie kontrolę nad obszarem. Możesz zbudować bazę z klocków LEGO i ustawić różne pułapki i barykady, aby pomóc terizinozaurowi w obronie.

Jak więc widzimy zestaw przywołany zestaw niesie ze sobą moc wrażeń, a także daje szansę na rozwijanie twórczego potencjału i umiejętności budowania. Odkryj nieskończone możliwości świata wyobraźni i teraz stwórz własne przygody w czasach prehistorycznych!

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Dekoracje z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.