LEGO Indominus Rex

Indominus rex to fikcyjny dinozaur stworzony na potrzeby filmów Jurassic World. Twórcom chodziło pewnie o to, by stworzyć bestię jeszcze potężniejszą od tyranozaura! Ukazany bowiem został potężny drapieżnik o imponujących rozmiarach i niezwykłych zdolnościach. Charakteryzuje go biała skóra, czerwone oczy oraz nieywale ostre  pazury i zęby, co sprawia, że jest niezwykle przerażającym i fascynującym stworzeniem. Jego inteligencja, siła i zdolności kamuflażu czynią go jednym z najgroźniejszych dinozaurów w fikcyjnym uniwersum Parku Jurajskiego.

LEGO® Jurassic World™ Indominus Rex

W serii klocków LEGO Jurassic World znajdziemy kilka propozycji zawierających tego straszliwego gada.

Przykładowo zestaw "Indominus na Wolności" przenosi graczy do pełnego przygód wydarzenia, w którym  figurka dinozaura oraz klocki oddające otwarty teren, w  którym prdawny stwór może przebywać na wolności. Scenariusz zabawy może obejmować ucieczkę Indominusa z ogrodu zoologicznego, pościg za nim przez strażników i próbę schwytania go, zanim zdoła on zniszczyć całe otoczenie.

Natomiast zestaw "Indominus kontra Ankylozaur" oferuje niezwykłą możliwość stworzenia starcia pomiędzy dwoma potwornymi dinozaurami. Oprócz minifigurek indominusa i ankylozaura, zestaw ten zawiera także elementy scenografii, takie jak roślinność i skały, które można wykorzystać do stworzenia realistycznej arenie walki. Scenariusz zabawy może obejmować dynamiczne starcie pomiędzy dwoma potężnymi stworzeniami, gdzie Indominus używa swojej zręczności i inteligencji, aby pokonać Ankylozaura, który broni się za pomocą swojego kolczastego pancerza, a w dogodnej chwili przystępuje do kontrataku, młócąc swoim maczugowatym ogonem.

Zarówno zestaw "Indominus na Wolności", jak i "Indominus kontra Ankylozaur" oferują niezapomniane doświadczenia dla zarówno dla fanów serii Jurassic World, jak i pozostałych miłośników mezozoicznych istot. Klocki LEGO pozwalają one na odtworzenie niesamowitych scen z filmów oraz wyobrażenie sobie własnych przygód w świecie pełnym prehistorycznych potworów.

Dla dzieci i dorosłych, którzy kochają dinozaury i LEGO, te zestawy są dobrą okazją do zapewnienia sobie wielogodzinnej zabawy owocującej rozwojem wielu kompetencji.

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Dekoracje z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.