LEGO Jurassic World

Oczywiście kwestią czasu było, aż uniwersum Parku Jurajskiego (wszakże wciąż się rozrastające) zawita w końcu do świata klocków LEGO®. I nie chodzi tu wyłącznie o serię klocków, która sukcesywnie poszerza się o kolejne zestawy – lecz również o produkcję filmową. Ludki LEGO brały udział już w różnorodnych przedsięwzięciach filmowych – czemu nie mieliby kontynuować przygód, które w 1993 roku zapoczątkował wraz ze swoim kultowym filmem (opartym na nieco tylko mniej kultowej książce Crichtona) Steven Spielberg?


"LEGO® Jurassic World" to kreatywna i nader zabawna gra wideo, która przenosi uniwersum Parku Jurajskiego do świata klocków LEGO®. Gra oferuje wiele trybów rozgrywki, które zapewniają zarówno rozrywkę dla fanów serii, jak i nowych graczy.

Tryb kampanii: w tym modelu rozgrywki gracze mogą przeżyć emocjonujące przygody z czterech głównych filmów z serii "Jurassic Park" i "Jurassic World". Każdy film stanowi osobny poziom, w którym gracze muszą rozwiązywać zagadki, unikać pułapek i pokonywać przeciwności, aby osiągnąć cele misji.

Tryb swobodnej eksploracji: tutaj gracze mogą swobodnie przemierzać otwarty świat oparty na parkach z filmów. Mogą odkrywać ukryte skarby, zbierać klocki LEGO® oraz spotykać różnorodne dinozaury i postacie z uniwersum "Jurassic World".

Tryb wieloosobowy: co istotne, gra oferuje również tryb wieloosobowy, w którym gracze mogą wspólnie rozwiązywać zagadki i przeżywać przygody jako ulubione postacie z serii.

Grafika w grze jest kolorowa, pełna detali i nawiązuje do charakterystycznego stylu klocków LEGO®. Dinozaury, postacie i otoczenie zostały odwzorowane w sposób rozpoznawalny, co dodaje uroku i autentyczności grze.

Rozgrywka opiera się tu głównie na rozwiązywaniu zagadek, zbieraniu przedmiotów i eksploracji świata gry. Każdy poziom oferuje unikalne wyzwania, które wymagają współpracy między postaciami oraz kreatywnego wykorzystania zdolności i umiejętności każdej z nich.

Innowacyjne funkcje gry obejmują:

Jak więc się przekonujemy, ta gra z dinozaurami nie tylko dostarcza zabawy dla fanów serii, ale również doskonała okazja do odkrywania i eksploracji znanego i lubianego świata w zupełnie nowy sposób.

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Zabawki edukacyjne z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Dekoracje z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.