LEGO Park Jurajski

Wprowadź swoje dziecko w ekscytujący świat prehistorycznych stworzeń z serią zestawów LEGO® Jurassic World™, inspirowanych jednym z najbardziej kasowych cyklów filmowych w historii. Park Jurajski, znany z ekranów kin, stał się źródłem niezapomnianych chwil dla miłośników dinozaurów i ryzykownych przygód. Za sprawą klocków dinozaurów przeistoczymy się z obserwatorów w uczestników barwnych historii.

LEGO® Jurassic World™

Zacznijmy od zestawu "Ucieczka Welociraptora", maluchy wcielą się w rolę odważnych strażników parku, starających się powstrzymać uciekającego teropoda. Kreatywne klocki pozwalają na konstruowanie klatki i pojazdu, tworzące realistyczną scenę, która doskonale oddaje atmosferę filmów Jurassic World.

W kolejnej propozycji "Złapanie Pteranodona" dziecko będzie miało okazję uczestniczyć w emocjonującej akcji złapania latającego gada, którego wiernie odwzorowuje figurka pterodaktyla. Klocki pozwalają na zbudowanie helikoptera i platformy z liną, dzięki czemu maluch może odgrywać sceny z filmu, rozwijając jednocześnie umiejętności konstrukcyjne.

Najbardziej ekscytującym punktem podróży przez LEGO Jurassic World jest zestaw "Ucieczka Tyranozaura" (jak widać, mezozoiczne stwory bardzo lubią dawać dyla!). Pozwala on zrekonstruować scenę, w której bohaterowie starają się powstrzymać potężnego T. rexa. Różnorodne elementy pozwalają na zbudowanie areny walki, pojazdów i oczywiście figurki tyranozaura – co przenosi dziecko w sam środek najbardziej dramatycznych momentów filmowych.

Park Jurajski, zrodzony z wyobraźni Michaela Crichtona, stał się nie tylko źródłem filmowego fenomenu, ale także inspiracją dla serii klocków LEGO Jurassic World. Przywołane tu zestawy to jedynie wstęp do fascynującego świata, w którym to edukacja przeplata się nierozerwalnie rozrywką, a dinozaury raptownie ożywają w rękach najmłodszych konstruktorów.

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Zabawki edukacyjne z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.