Playmobil Dino Rise: Spinozaur

Seria Playmobil Dino Rise zabiera nas w niesamowitą podróż przez czas i przestrzeń, gdzie spotkamy różnorodne gatunki dinozaurów oraz nieustraszonych wojowników. W tej drugiej grupie wyróżniają się między innymi żołnierze z elitarnej jednostki, tak jak ci z zestawu 70025.

W pudełku znajdziemy tu nie tylko samego jaszczura, ale także odważnego bojowca, który kieruje nim w akcji przeciwko siłom zła. Spinozaur, kroczący na dwóch łapach (choć wspierający się czasem także na przednich, mniejszych kończynach) z charakterystycznym grzebieniem na grzbiecie, jest oswojony i gotowy do walki. Śmiałek, siedzący na jego grzbiecie, nie tylko powozi  dinozaurem, ale także używa różnorodnych pocisków, aby zwalczać roboty sterowane przez wrogów.

Playmobil: 70025

Kiedy dziecko wraz ze swoim ulubionym gadem wyrusza w podróż przez futurystyczne miasta, możliwości zabawy są nieograniczone. Oto kilka scenariuszy, które mogą zachęcić małego odkrywcę do fantastycznych przygód:

Eksploracja futurystycznych miast: Dziecko wraz z figurką spinozaura oraz jednym jeszcze śmiałkiem odkryje tajemnice dawnej metropolii pogrzebanej w dżungli, tam też wspólnie wytropią wrogie roboty i zapewniając bezpieczeństwo mieszkańcom.

Wyprawa na nieznane terytoria: Razem ze spinozaurem smyk przeprowadzi ekspedycję na nieznane terytoria, odkrywając nowe gatunki dinozaurów i badając ich środowisko naturalne. To doskonała okazja do nauki o prehistorii i ekologii. Aby to rozwijać – chętnie sięgnę po książkę lub film o dinozaurach.

Bitwa z wrogimi siłami: dziecko stworzy też dramatyczne sceny bitewne, gdzie spinozaur i jego śmiałek stają do walki z armią wrogich robotów. Dzięki różnorodnym pociskom i strategiom taktycznym będą musieli pokonać przeciwników i obronić swoje terytorium.

Poszukiwanie skarbów: wraz z jaszczurem jako środkiem transportu dziecko przeistaczające się w nieustraszonego żołnierza wyruszy na poszukiwanie ukrytych skarbów lub artefaktów w dżungli lub opuszczonych ruinach, rozwiązując zagadki i pokonując przeszkody po drodze.

Zaproponowane scenariusze to tylko wstęp do nieskończonych możliwości zabawy, jakie oferuje zestaw 70025 Spinozaur z serii Playmobil Dino Rise. Dzięki swojej wyobraźni dziecko może tworzyć własne przygody i wcielać się w role odważnych bohaterów, podróżujących przez czas i przestrzeń w towarzystwie swoich ukochanego dinozaura.

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Zabawki edukacyjne z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.