Playmobil Dino Rise Triceratops

W serii Playmobil Dino Rise, świat dinozaurów splata się z futurystyczną technologią i nieustraszonymi wojownikami. W dwóch zestawach z triceratopsem, dzieci znajdą fascynujące możliwości do odkrycia.

W pierwszym zestawie, pudełko otworzy przed nimi wizję triceratopsa przypominającego maszynę bojową. Triceratops, kroczący na czterech łapach, posiada charakterystyczny kołnierz na tyle czaszki oraz trzy rogi, co nadaje mu imponujący wygląd. Na jego grzbiecie śmiałek dosiada go z determinacją, gotowy do walki. Ten wojowniczy dinozaur jest oswojony i gotowy wykonywać rozkazy jeźdźców, rzucając się do akcji i celując wrogom z pociskami.

W drugim zestawie, rozgrywa się emocjonująca walka o kamienie, cenny surowiec niezbędny do budowy twierdz i futurystycznych miast. Surowiec ten, gdy przetworzony, staje się jeszcze solidniejszym materiałem.

Podczas przygód w dalekiej przyszłości, dzieci mogą wcielić się w rolę bohaterów i toczyć bitwy, które zdecydują o losach tego surowca.

Scenariusze zabawy dla maluchów mogą obejmować:

wyprawa w poszukiwaniu skarbów – podczas której dzieci stworzą bajeczną historyjkę, w której ich bohaterowie wyruszają na wyprawę, aby odnaleźć i zdobyć kamienie potrzebne do budowy. Mogą napotkać na różne przeszkody, jak niebezpieczne dinozaury czy inne ryzyka, które będą musiały pokonać;

obronę bazy przed atakiem: korzystając z triceratopsów jako wsparcia, dzieci mogą wymyślić scenariusz, w którym muszą bronić swojej bazy przed atakiem wrogów. Mogą budować umocnienia, organizować strategię obronną i walczyć z nieprzyjacielem.

eksplorację nieznanych terenów: maluchy mogą wcielić się w odkrywców, którzy wyruszają na misję eksploracyjną w nieznane tereny, pełne zagadek i niebezpieczeństw. Mogą odkrywać nowe gatunki dinozaurów, zdobywać skarby i rozwiązywać zagadki.

Turniej – tutaj szkraby mogą zorganizować turniej, w którym ich triceratopsy stają do walki z innymi dinozaurami lub robotami (zobacz: robot-dinozaur). Mogą tworzyć zasady, przygotowywać arenę i rywalizować z zapałem o zwycięstwo (choć tak naprawdę w takich zabawach nie ma żadnych przegranych!).

Zestawy z figurką triceratopsa z serii Playmobil Dino Rise zapewniają dzieciom niezapomniane przygody w świecie dinozaurów i futurystycznych technologii, inspirując do kreatywnej zabawy i wyobraźni.

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Dekoracje z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.