Strój dinozaura

Dzieci uwielbiają się przebierać, także za dinozaury; a wybór mają duży, nasze pociechy stają się więc np. tyranozaurami, triceratopsami czy stegozaurami. Dla nich więc na rynku akcesoriów z dinozaurami dostępne są różnorodne stroje dinozaura, które pozwalają szkrabom wcielić się w nie w czasie zabawy czy specjalnych okazji, takich jak karnawał czy bal przebierańców.

Kostium dinozaura

Emaga Strój Karnawałowy Dinozaur: mamy tu kolorowy i wyjątkowy kostium pozwala dzieciom poczuć się jak prawdziwe mezozoiczne stwory. Mamy tu więc miękki kombinezon w kształcie dinozaura, który jest łatwy do założenia i zapewnia wygodę podczas noszenia. Poza tym strojowi towarzyszy kaptur w kształcie głowy dinozaura, który jeszcze bardziej upodabnia naszą pociechę do tak uwielbianej przez nią istoty.

Kostium dinozaura Amscan r. 110-116: również i ten kostium dinozaura zapewnia dzieciom wspaniałą zabawę i niezapomniane przeżycia. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów kombinezon, poprzez co jest trwały i wygodny. Dzięki realistycznemu wzorowi i detalom dzieci mogą poczuć się jak prawdziwe dinozaury – czyli największe stworzenia stąpające na naszej planecie!

Maska opaska w kształcie dinozaura Cryolophosaurus: kolejną propozycję stanowi opaska z maską dinozaura, która może być dodatkiem do stroju dinozaura lub stanowić osobny rekwizyt do zabawy w domu. Zrobiono ją z miękkiego materiału, zapewnia więc wygodę noszenia, co jest bardzo istotne w trakcie zabawy, która powinna być przecież beztroska!Z

Zatem powrót do ery sprzed milionów lat znowu staje się możliwy. Podczas tej podróży w czasie dzieci rozwijają wyobraźnię, twórcze zdolności oraz empatię.

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Zabawki edukacyjne z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.