Strój tyranozaura

Dziecko, wchodząc w wielki strój tyranozaura z ogromną radością, z każdą chwilą czuło się coraz bardziej jak prawdziwy drapieżnik. Gdy ostatni pasek się zaciskał, stało się kimś zupełnie innym – tyranozaurem, królem prehistorycznych lądów.

Nic dziwnego, że to właśnie jego spośród bogactwa gatunków jury oraz kredy wybrały sobie nasze pociechy. W końcu jego wygląd – zrekonstruowany przy pomocy fosyliów – po kilkudziesięciu milionach lat budzi mieszaninę grozy i fascynacji!

Otoczony przez roślinność i potężne dinozaury, zanurzający się w świecie fantazji maluch przeżywa niezwykłe przygody. Polowanie na brontozaura, ściganie szybkiego welociraptora, a potem bieg przez mgliste moczary – to tylko kilka scenariuszy wybornej zabawy. Każdy krok to kolejna dawka ekscytacji i radości z tego, że jest się tak lubianym przez siebie potworem. W końcu czemu w świecie dziecięcej imaginacji takie rzeczy nie mogłyby mieć miejsca?

Po godzinach zabaw, dziecko nasycone atrakcjami, ściąga kostium dinozaura. Ale doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to jeszcze nie koniec, a był to początek odkrywania różnorodnych światów.  Poza tym wspomnienia tych niezwykłych przygód rodem z Parku Jurajskiego pozostają żywe, a w sercu śmiałego szkraba nie dogasła przecież iskra dinozaura gotowego na kolejne odkrycia!

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Zabawki edukacyjne z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.