Flamaster Wodny: Wesołe dinozaury

Rodzicom małym pasjonatom dinozaurów polecamy uwadze magiczną bajkę o dinozaurach z serii “Flamaster wodny”. Tym razem oczywiście pozycja zawiera obrazki z różnorodnymi dinozaurami. Zwierzęta te różnią się kolorem, cechami szczególnymi (mamy tu na przykład triceratopsa, diplodoka, mniej znanego parazaurolofa czy pterodaktyla), ale łączy je jedno, wyglądają sympatycznie i są kolorowe, czyli takie, jakie przypadną do gustu najmłodszym pasjonatom paleontologii. Czemu określiliśmy tę bajeczkę jako magiczną? W zestawie bowiem mieści się flamaster napełniany wodą.

Po przytknięciu go do białych stronic, nagle przed oczami dziecka pojawia się istna parada dinozaurów. A to jeszcze nie wszystko – miłym urozmaiceniem są także proste wierszyki, które zawierają pierwsze informacje o ulubionych gadach.

Kiedy maluch sięga po swoją magiczną książeczkę z serii "Flamaster wodny", nie spodziewa się, co dla niego przygotował świat dinozaurów. Z każdym dotknięciem flamastra białej strony, przed jego oczami ożywają barwne i pełne życia stworzenia sprzed wielu milionów lat.

Zatem wraz z każdą kolejną stroną smyk odkrywa nowe gatunki dinozaurów, poznaje ich imiona i charakterystyczne cechy. Triceratopsy z rogowymi grzebieniami, diplodoki z długimi szyjami, tajemnicze pterodaktyle unoszące się na niebie - każdy z tych prehistorycznych gigantów wzbudza fascynację i ciekawość.

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Dekoracje z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.