LEGO Jurassic World Indoraptor

Wymarłe przed milionami lat jaszczury zostają przywrócone do życia. I jak to nieraz bywa, eksperyment wymyka się spod kontroli. Stwory wychodzą na wolność, czyniąc niemałe zamieszanie. Jednym z nich jest indoraptor. Tego wymyślonego dinozaura mamy możliwość zobaczyć w zestawie klocków LEGO® Jurassic World. Jest to pomniejszona wersja potężnego Indominusa rexa, co nie znaczy, że mniej drapieżna.

LEGO Atak Indoraptora (75930)

Ta propozycja dla małych (pod względem wielkości, a nie przejawianej wobec nich pasji!) fanów dinozaurów i przygód znanego uniwersum. Zestaw ten pozwala dzieciom na odtworzenie ekscytujących momentów z filmów oraz rozwijanie swojej wyobraźni poprzez tworzenie własnych opowieści, czego jedynie możemy dać przedsmak…

Oto zaczyna się spokojny dzień w malowniczym mieście, gdzie zabytkowa kamienica stoi dumnie na rogu głównej ulicy. Dziecko, wcielając się w rolę głównego bohatera, spaceruje ulicą, obserwując tę piękną budowlę. Nagle, z głębi miasta dochodzą przeraźliwe dźwięki - krzyki, huki i odgłosy rozpadającego się muru.

To oszalały indoraptor wtargnął do miasta! Potwór przetacza się przez ulice, niszcząc wszystko na swojej drodze. Dziecko, będące odważnym liderem, natychmiast organizuje obronę. Zabierając ze sobą grupkę minifigurek, które symbolizują odważnych mieszkańców miasta, ruszają w akcję.

Ponad stulenia kamienica staje się celem ataku potwora. Dziecko szybko wymyśla plan obrony. Wraz z bohaterami, wciąż kierującymi się jego wskazówkami, zaczynają budować barykady i przeszkody, aby zatrzymać indoraptora. Wykorzystują swoją wyobraźnię i zasoby klocków LEGO, by stworzyć pułapki i improwizowane środki obrony.

Zestawy dinozaurów Zestawy dinozaurów
Wręczanie upominków naszym bliskim jest niewątpliwie przyjemną czynnością. Dzielimy wówczas radość z obdarowaną osobą. Zanim jednak do tego dochodzi, najpierw musimy wymyślić, z czego najbardziej się ona ucieszy. Mamy duże pole do działania, kiedy szykujemy prezent.
Dekoracje z dinozaurami Dekoracje z dinozaurami
Za sprawą kilku dodatków można przeobrazić pokój dziecka w sanktuarium i ostoję potężnych gadów. Te wprawdzie wymarły, ale pozostały w sercach i umysłach naszych pociech, stąd też tak chętnie się otaczają przeróżnymi ich postaciami. Pomocne są również dekoracje do dziecięcej bawialni.
Książki o dinozaurach Książki o dinozaurach
Świat dinozaurów intryguje nie tylko starszych miłośników paleontologii i wyrobionych odbiorców, ale także najmłodszych czytelników, którzy dopiero odkrywają uroki literatury i zaczynają eksplorować obyczaje potężnych gady z wymarłej epoki (głównie z późnej kredy).
Akcesoria z dinozaurami Akcesoria z dinozaurami
Aktualnie, mimo rozwoju technologicznego i częstego przesiadywania (nie tylko zresztą młodych ludzi) na social mediach, fascynacja dinozaurami nie opuszcza dziecięcych serc i umysłów. Fenomen ten nie jest niczym niezwykłym, gdyż dzieci przeżywają coś na kształt miłość do tych stworzeń.
Maskotki dinozaury Maskotki dinozaury
Maskotki towarzyszą nam od najwcześniejszych lat życia, pełniąc funkcję wiernych towarzyszy i stanowiąc źródło radości; stanowią też namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem. Ważne jest też to, że rozwijają w dziecku opiekuńcze instynkty.
Figurki dinozaurów Figurki dinozaurów
Figurki dinozaurów w dłoniach dzieci stają się prawie prawdziwymi stworami z zamierzchłych epok mezozoiku. Nasze pociechy fruną na skrzydłach wyobraźni daleko wstecz – sięgając czasów sprzed dziesiątków milionów lat, gdy na Ziemi rządziły bestie. Zabawki to ułatwiają.
Klocki dinozaury Klocki dinozaury
Dinozaury, odkąd je odkryto, są nieustannym obiektem zainteresowania wśród dzieci, fascynując swoją nie do końca poznaną historią (do dziś toczą się spory, dlaczego wyginęły) i ogromnymi rozmiarami. Nasze pociechy poznają je w różne sposoby, choćby poprzez zabawkowe dinozaury.
Gry z dinozaurami Gry z dinozaurami
Gry z dinozaurami jako bohaterami zdobywają serca graczy w różnym wieku, od najmłodszych po starszych, doświadczonych już pasjonatów gier planszowych czy komputerowych. Fascynacja tymi przedwiecznymi gigantami przenosi się więc na różne pola rozrywki.